ما چه کاری میکنیم؟

گروه فنی وی (WAY) با همفکری جمعی از نخبگان دانشگاهی قریب به یک دهه فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات (IT) را در کارنامه خود دارد. محصولات حرفه ای و استانداردی از تیم وی در بازار IT موجود است که از همه مهمتر، مسیریاب سخنگو وی ( WAY Navigation ) می باشد. این محصول با داشتن بیش از یک میلیون و 200 هزار کاربر ثبت نامی علاوه بر ارائه مسیریابی دقیق همراه با ترافیک آنلاین، خدمات کاملی بر بستر نقشه ارائه می دهد. از جمله این خدمات:

مکان یابی گروهی آنلاین ( کی کجاست ) این آپشن برای اولین بار در ایران توسط گروه وی در مسیریاب و نقشه وی اجرا شد که می توانید بر روی نقشه یک گروه چند نفره ایجاد کرده و به صورت آنلاین حرکت همه اعضا بر روی نقشه را مشاهده کنید ....

همچنین خدماتی چون: کروکی کش و ذخیره مسیر، نقشه مترو و بی آر تی (BRT) برای کلان شهرهای ، تهران – مشهد – اصفهان – شیراز

علاوه بر مسیریابی آنلاین و حرفه ای می توان یکی از مهمترین خروجی های این مسیریاب سخنگو را آپشن ( اطراف من ) معرفی کرد. در این آپشن با طراحی صد ها زیر دسته، تمامی نیاز کاربران به معرفی کسب و کارها را بر روی نقشه پوشش داده ایم. به گونه ای که یک کسب و کار با تکمیل اطلاعات خود بر روی مسیریاب WAY علاوه بر نمایش کل این اطلاعات بر روی نرم افزار مسیریابی WAY تمامی این اطلاعات با یک طراحی خیلی زیبا در وب سایت www.WAYnavigation.com نیز معرفی می گردد. این اطلاعات در طول ماه به صد ها هزار کاربر نمایش داده می شود.

برای ثبت کسب و کار خود می توانید همین حالا با زدن گزینه ( ثبت مکان ) به صورت رایگان کسب و کار خود را به کاربران وی نشان دهید.

افتخار ما در گروه فنی وی، داشتن خانواده چند صد هزار نفری با حضور شماست.