تیونینگ و تزیین ماشین

۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

اسپرت مرادی

 • خیابان شهید فیروز بخش
 • 09130197792
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

اتوسریر متین - پخش کفپوش و روکش صندلی و لوازم جانبی خودرو

پخش کفپوش و روکش صندلی و لوازم جانبی خودرو

 • خیابان بلوار کلهر، سر نبش 30 متری شورا پلاک کد پستی 3751184333
 • 02146837995
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

تزئینات اتومبیل سغید

 • خیابان بلوار امام خمینی جنب باشگاه تختی
 • 06142821335
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

اسپورت و تزیینات خودرو زرین

 • خیابان بلوار دکتر باهنر پلاک
 • 09393210395
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

دزدگیر ضبط وباند

 • خیابان بلوار امام حسین سه راهی مصطفی خمینی پلاک
 • 09361002690
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

پلاس تیونینگ

 • خیابان بلوار۳۰متری شهید منصور سیوند
 • 09123637519
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

تیونینگ و تزیین ماشین

درباره تیونینگ خودرو در تهران بدانید

این مقاله قصد دارد راجع به موضوع "تیونینگ خودرو" صحبت کرده و مطالبی را در این حیطه به افراد علاقه مند ارائه کند.

اگر شما هم در حال حاضر در جستجوی یک مرکز فروش و عرضه لوازم جانبی و تزئینی خودرو هستید، ممکن است که با برخی از سوالات مواجه شوید که عبارت هستند از:

 • بهترین مرکز تزئین ماشین عروس با گل رز در کجا قرار گرفته است؟
 • بهترین تزئین ماشین با بادکنک را کدام مرکز می تواند انجام دهد؟
 • تیونینگ خودرو یعنی چه؟
 • برای تزئین ماشین برای عقد، تزئین ماشین عروس با خوراکی بهتر است یا تزئین ماشین عروس با گل داوودی یا تزئین ماشین عروس با تور؟

برای دریافت پاسخ این سوالات با این مقاله همراه شوید و آن را تا انتها مطالعه کنید.

با تیونینگ خودرو آشنا شوید

کفپوش خودرو، روکش صندلی خودرو، کیف پشت صندلی خودرو، روکش فرمان، کیسه زباله خودرو، نظم دهنده صندوق عقب، پشت گردنی صندلی خودرو، کنسول خودرو، میز پذیرایی پشت صندلی خودرو و غیره را می توان در دسته لوازم تزئینی خودرو قرار داد. تهیه این لوازم و سایر لوازم جانبی از بازارهای فروش لوازم جانبی و لوازم تزئینی در تهران و سایر شهرها امکان پذیر است که فروشگاه های مختلف، خدمات تزئینی خودرو را ارائه می دهند.

اگر شما هم در جستجوی مرکزی هستید که از همه وسایل و تجهیزات و لوازم جانبی خودرو برخوردار باشند، بهتر است بدانید که قیمت لوازم جانبی خودرو از مارک های هر کدام از آنها تابعیت می کند.

اما نکته ابتدایی که باید مورد توجه قرار گیرد، این است که تیونینگ خودرو چیست؟ تیونینگ در لغت معنای تنظیم را می دهد. منظور از تیونینگ خودرو نیز ارتقای مشخصات فنی و ظاهری یک خودرو خواهد بود. تامین انواع ضبط و باند و برچسب، دودی کردن شیشه های اتومبیل و همچنین تامین روکش صندلی و سایر لوازم جانبی در این فرآیند قرار می گیرد.

فروش لوازم تزیینی خودرو‌ی ریو و تزئین ماشین ریو

ورود خودروی کیا ریو به بازار ایران توسط شرکت سایپا و مربوط به سال 1384 است. این خودرو با طراحی متفاوت و امکانات و قیمت، فروش خوبی را در کارنامه خود ثبت کرده است. موتور خودروی ریو 1500 سی سی، 16 سوپاپ است و قدرتی برابر 97 اسب بخار دارد که سرعت آن طی مدت زمان 11 ثانیه از 0 به 100 کیلومتر در ساعت خواهد رسید و میزان سرعت آن حداکثر 195 کیلومتر در ساعت است.

 اجاره ماشین عروس لوکس ارزان قیمت همراه با گل آرایی و تزئین ماشین عروس

اجاره ماشین عروس با هر بودجه ای در شرکت های اجاره خودرو با قرارداد رسمی امکان پذیر خواهد بود. اجاره این ماشین ها می توانند بدون راننده یا همراه با راننده باشند. انواع ماشین ها متناسب با نوع نیاز و سلیقه افراد می توانند اجاره شوند.

 مراجعه به مرکز فروش لوازم لوکس خودرو و تیونینگ خودرو

تولید خودروهای مختلف با طرح ها و مدل های گوناگون در حال افزایش است و افراد نیز با تزیین این خودروها در پی افزودن زیبایی آن هستند. در واقع اخیرا زیبایی و تغییرات خودرو بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

تغییرات خودرو تاثیر قابل توجهی بر شکل، زیبایی و قیمت خودرو خواهند داشت. به همین علت است که شرکت های مختلف برای تولید امکانات لوکس و آپشن های جدید خودرو، روندی صعودی را در پیش گرفته اند. مراکز فروش لوازم لوکس خودرو، انواع و اقسام زیادی دارند که کیفیت آنها نیز بسیار مطلوب و بالا است.

لوازم لوکس داخل خودرو و تیونینگ خودرو

تقسیم بندی نصب لوازم لوکس و اسپرت خودرو در چند دسته انجام می شود. مرکز فروش لوازم لوکس خودرو با صرف هزینه و زمانی اندک می تواند خودرو را تبدیل به گزینه دلخواه و مورد نظر کند. فضای داخلی ماشین را می توان اولین منظره ای دانست که با باز کردن درب خودرو قابل مشاهده خواهد بود. فضای داخلی با راننده و سرنشینان خودرو مرتبط است.

نور، بو و رنگ داخلی خودرو، مواردی هستند که راحتی و آرامش را در خودرو به وجود خواهند آورد. به عنوان مثال در صورت عدم هماهنگی رنگ روکش صندلی ها، دور فرمان، دور ستون ها و بغل در و به طور کلی تضاد در رنگ ها ناخواسته موج منفی در راننده به وجود خواهد آمد که این موضوع خود سبب ایجاد حس ناخوشایند خواهد شد. با مراجعه به مرکز فروش لوازم لوکس، رنگ اجزا و لوازم داخلی خودرو می توان هماهنگی مواردی مانند روکش فرمان، سر دنده و روکش صندلی را ایجاد کرد و به تزئین اتومبیل بر اساس سلیقه فردی پرداخت.

لوازم ضروری و مورد نیاز داخل خودرو و تیونینگ خودرو

اتاق خودرو محل نصب موارد تزئینی مختلفی مانند شارژر فندکی، بخورهای خوشبو کننده، پخش خودرو و انواع لامپ های رنگارنگ است. این موارد می توانند سبب زیباتر شدن جلوه داخل خودرو شوند. حالت بدن و نوع نشستن افراد در خودرو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. مواردی مانند زاویه فرمان و حالت صندلی و همچنین عقب و جلو بودن آن می تواند شادابی و خستگی را هنگام رانندگی رقم بزند.

در صورت عدم رعایت استانداردهای نشستن صحیح در خودرو، درد زانو و گردن برای فرد به وجود خواهد آمد. تولید گردنی برای گودی سر و گردن، ماساژورهای شارژی، پشتی برای گودی کمر و غیره از طریق شرکت های مختلف انجام شده است که به این وسیله توانسته اند به مالکان خودرو کمک زیادی کنند. مراکز فروش لوازم لوکس خودرو از قابلیت ارائه آپشن هایی مختلف از لوازم لوکس خودرو در حیطه دکوراسیون داخلی خودرو و لوازم کاربردی برخوردار هستند که کیفیتی بسیار بالا و قیمتی مناسب دارند. در ادامه به چند مورد از این لوازم اشاره می کنیم.

آفتاب گیر خودرو

آفتاب گیر خودرو یکی از لوازم داخل خودرو به شمار می رود که کاربرد آن در همه مناطق به ویژه مناطق گرم حائز اهمیت است. نصب آفتاب گیر در خودرو می تواند موجب راحت تر شدن رانندگی در طول روز شود و از چشم محافظت کند. کیف پشت صندلی خودرو از کارایی زیادی برخوردار است؛ این وسیله برای افرادی که قصد سفر با خانواده را دارند، مناسب تر خواهد بود که محلی برای قرار دادن لوازم ریز و کاربردی خود داشته باشند.

در صورتی که تمایل دارید در طول سفر، عینک دودی به همراه داشته باشید، نصب نگهدارنده عینک پیشنهاد می شود. برای تمیز ماندن داشبورد خودرو، کشیدن روکش داشبورد را توصیه می کنیم. مرکز فروش لوازم خودرو می تواند این لوازم را در کوتاه ترین مدت زمان ممکن با قیمتی مناسب به مشتریان ارائه دهد.

قالپاق و انواع آن

یکی از لوازمی که در بیرون از خودرو به کار گرفته می شود، قالپاق است. این وسیله در زیبایی خودرو تاثیر قابل توجهی دارد. صفحه ای دایره ای شکل که علاوه بر جنبه زیبایی، قابلیت پوشش قسمت مرکزی چرخ خودرو را خواهد داشت. قالپاق های خودرویی که دارای رینگ فولادی است، بزرگ خواهد بود و آنهایی که رینگی از آلیاژ دارند، کوچک تر هستند.

قالپاق اسپرت و قالپاق ساخته شده در کارخانه (فایبر) از نمونه های قالپاق ها هستند. افرادی که تمایل به داشتن خودرویی زیبا دارند، می توانند قالپاق اسپرت را مورد استفاده قرار دهند.

نوارهای رنگی برای دور رینگ خودرو موجود است که از رینگ محافظت می کنند. نصب این نوارها تاثیر قابل توجهی بر زیبایی رنگ خودرو خواهد داشت. این نوارها در رنگ های نقره ای، زرد، قرمز، آبی و سفید به فروش می رسند که هر فردی می تواند اقدام به تزئین دور رینگ بر اساس سلیقه و نوع خودرو کند. 

آرم یا لوگوی خودرو و تیونینگ خودرو

مهم ترین قطعه خودرو که القای هویت و نشان آن را به بیننده انجام می دهد، آرم یا لوگوی خودرو است. کارخانه های خودروسازی، آرم مخصوص خودرو را نصب کرده و از این طریق تولیدات منحصر به خود را بیان می کنند و در واقع شناسایی آن را به دیگران انجام می دهند. به این ترتیب محصولات معرفی خواهند شد.

 هر آرم منتقل کننده معنا و مفهومی خاص به افراد خواهد بود، به عنوان مثال در فرهنگ شرق به طور معمول لوگوی گرد و دایره ای را ترجیح می دهند.

نصب آنتن تزئینی اسپرت و تزئین ماشین اسپرت

در کنار آرم خودرو، نصب آنتن اسپرت برای تزئین نیز می تواند جذابیت خاصی را برای خودرو به وجود آورد. آنتن قابلیت دریافت امواج و تقویت آنها را خواهد داشت و می تواند موجب کنترل سیگنال موجود در رادیوی خودرو شود.

در بازار دو نمونه آنتن خودرو موجود است که یک نمونه از آن ساخت کارخانه است و در اصطلاح "اصل" خواهد بود و نوع دیگر آن "اسپرت" در نظر گرفته می شود. آنتن های اسپرت از لحاظ شکل ظاهری و کاربرد از طرفداران بیشتری برخوردار هستند.

کفپوش خودرو

کفپوش خودرو از انواع و رنگ های مختلفی برخوردار است. برای خرید کفپوش، مدل خودرو را در نظر بگیرید و  سپس نکاتی را مورد توجه قرار دهید. کفپوش ها ویژگی های زیادی دارند که برخی از آنها در ادامه ارائه خواهند شد.

کفپوش باید از قابلیت انعطاف پذیری برخوردار باشد و بتواند مایعات را جذب کند و از انتقال آب یا مایعات به قسمت های زیرین و سایر قسمت های خودرو جلوگیری کند. نصب کفپوش باید به آسانی انجام گیرد و شست و شوی آن نیز به آسانی امکان پذیر باشد.

کفپوش باید مانع از نفوذ گرد و خاک به داخل خود شود. نصب کفپوش ها برای خودروهای شاسی بلند، خودروهای لوکس و غیره دارای جنسی از لاستیک مقاوم هستند و همچنین کیفیتی بالا هم دارند.

کلام آخر

در این مقاله به موضوع "تیونینگ خودرو" پرداختیم و مطالبی را در این زمینه به مخاطبان خود ارائه دادیم.

تهران از شهرهایی است که تعداد مراکز فروش لوازم جانبی خودرو در آن بسیار زیاد است. این مراکز می توانند همه احتیاجات مورد نظر افراد را فراهم کنند؛ مانند تزئینات چراغ ماشین.

بازارهایی در تهران نیز وجود دارند که مختص فروش لوازم تزئینی خودرو در تهران است که بتوانند پاسخگوی لوازم جانبی خودرو و سایر لوازم مورد نیاز افراد باشد. به این ترتیب اهدافی مانند تزئین ماشین برای تولد، آماده کردن ماشین تزئینی چوبی، تزئین ماشین بادکنکی و غیره در این بازارها قابل دستیابی خواهند بود.

در ادامه به آدرس یک وب سایت اشاره خواهد شد. به طور معمول سوال اول در مواجهه با آدرس یک وب سایت این خواهد بود که کاربرد این وب سایت چیست؟ محتوای این وب سایت چه مواردی را در بر می گیرد؟ استفاده از این وب سایت برای کاربران چه فایده ای خواهد داشت؟ بعد از مراجعه به این وب سایت می توان از چه مزایایی بهره مند شد؟

به منظور دریافت پاسخ این سوالات و بررسی بیشتر، ادامه مطلب را مطالعه کرده و پس از آن به این وب سایت مراجعه کنید.

https://waynavigation.com

این وب سایت به افراد مالک کسب و کار که آن را مدیریت می کنند، این امکان را خواهد داد که بتوانند مکان مربوط به کسب و کارشان را در آن ثبت کنند. چنین افرادی با عنوان صاحبان مشاغل از این طریق خواهند توانست که مکان مربوط به کسب و کار خود را در اختیار کاربران مربوطه قرار دهند. به عبارت بهتر می توان گفت که کاربرد استفاده از این وب سایت این است که مسیریابی و مکان یابی مشاغل مختلف انجام شود.