تالار پذیرایی، باغ رستوران

۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

باغ و رستوران آنا

 • فارس، اردکان، اردکان اول، جاده چله گاه
 • 09178152450
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

تشریفات عروسی چکاوک

 • خیابان بزرگراه آیت الله اشرفی اصفهانی پلاک
 • 02144378543
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

تالار ارم

 • خیابان بزرگراه سیرجان - شهر بابک
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

دفتر عقد آیین مهر و وفا

 • خیابان بوستان پنجم شرقی پلاک
 • 02188060800
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

باغ تالار عمارت باغ زندگی

 • خیابان جاده شرکت حمل و نقل بین المللی سوسنگرد کد پستی 331784554
 • 02156365656
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

باغ گردو

 • خیابان اندیشه ۷ کد پستی 69561

تالار پذیرایی، باغ رستوران

معرفی تالار پذیرایی

برگزاری یک عروسی، جشن و مهمانی و هر نوع گردهمایی نیاز به برنامه‌ریزی دارد. یکی از مهم‌ترین نکات در برگزاری این مراسم‌ها، مکان و محل برگزاری آن است. انتخاب محل مناسب ارتباط مستقیمی با نوع مراسم و میزان بودجه شما دارد. پس از این دو مورد مهم، باید به مواردی همچون سلیقه و علایق شما، تعداد مهمان‌ها، ظرفیت سالن پذیرایی یا باغ تالار، مسافت تا محل برگزاری مراسم، فصل برگزاری مراسم، وجود جای پارک برای مهمانان، برنامه‌های تفریحی برای مهمانان نظیر موسیقی، وجود دستگاه‌های سرمایشی و گرمایشی لازم، کیفیت غذاها و نوشیدنی‌ها، تزیینات و دکوراسیون توجه داشت.  

"وی" شما را در برگزاری مراسم‌ها و جشن‌هایتان تنها نمی‌گذارد. در اپلیکیشن و وب‌سایت مکان‌یاب "وی" تمام مکان‌هایی که شما می‌توانید در آنها مراسم‌ها و جشن‌های خود را برگزار کنید، معرفی شده‌اند. فضا و محیط، خدمات و امکانات، رفتار و عملکرد کارکنان، سطح قیمت‌ها و هزینه‌ها، ساعات سرویس‌دهی، برنامه‌های خاص نظیر موسیقی زنده و غیره برای تمامی مکان‌های سرپوشیده نظیر تالار عروسی، تالار پذیرایی، سالن پذیرایی، خانه معلم، مراکز رفاهی فرهنگیان و انواع مکان‌های در محیط‌های باز نظیر باغ تالار، باغ خانوادگی، هتل باغ، باغ رستوران، باغ عروسی، باغ تالار عروسی، باغ رستوران، باغ رستوران سنتی، سالن عقد روف گاردن، شرح داده شده‌اند. علاوه بر این مکان‌یاب و مسیریاب وی، نزدیک‌ترین و بهترین این مکان‌ها را به محل زندگی شما معرفی می‌کند. تمام مشخصات این مکان‌ها اعم از آدرس، شماره تلفن، مسیرهای دسترسی و بهترین مسیرهای دسترسی نیز توسط وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" به شما ارائه می‌شود.

بنابراین اگر قصد برگزاری هر مراسم کوچک و بزرگی دارید، قبل از هر چیز به "وی" مراجعه کنید. به جای جستجوهای پراکنده در اینترنت یا مراجعه حضوری به این مکان‌ها، به مرجع کامل و جامع تمام مکان‌های پذیرایی در سطح شهر، یعنی وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" مراجعه کنید. "وی" خیال شما را در انتخاب بهترین و نزدیک‌ترین مکان، با به‌صرفه‌ترین بودجه، برای مراسم‌هایتان همراهی می‌کند.    

تالارهای پذیرایی سرپوشیده

تالارهای پذیرایی سرپوشیده انواع مختلفی نظیر تالار عروسی، تالار پذیرایی، تالارهای مجتمع پذیرایی و مجتمع رفاهی، خانه معلم، مراکز رفاهی فرهنگیان، آپارتمان و غیره دارند. معمولاً بسیاری از تالارها و سالن‌ها هم به‌عنوان تالار عروسی و سالن عروسی و هم به‌عنوان تالار پذیرایی و سالن پذیرایی برای سایر انواع مهمانی‌ها، جشن‌ها و گردهمایی‌های رسمی و غیررسمی مورداستفاده قرار می‌گیرند.

هر سالن پذیرایی ممکن است، معماری و دکوراسیون خاص خودش را داشته باشد. ولی معمولاً در برگزاری هر مراسمی دکوراسیون سالن پذیرایی، با توجه به نوع مراسم انتخاب می‌شود. مسلماً دکوراسیون و تزیینات به کار رفته در تالار عروسی، متفاوت از دکوراسیون سالن پذیرایی یک مهمانی رسمی مربوط به ادارات و سازمان‌ها است. در تعیین نوع دکوراسیون، نحوه چیده‌مان صندلی‌ها، نوع تزیینات به کار رفته، نورپردازی، نحوه سرو غذا، پخش و نوع موسیقی یا عدم پخش آن علاوه بر نوع مراسم؛ معمولاً نظرات مشتریان و البته نظرات صاحبان تالارها و سالن‌ها در نظر گرفته می‌شود.

مجتمع‌هایی نیز تحت عنوان مجتمع رفاهی و مجتمع پذیرایی نیز خدمات برگزاری مراسم‌ها را ارائه می‌دهند. همچنین خانه معلم، مراکز رفاهی فرهنگیان از دیگر مراکزی هستند، که ممکن است برای برگزاری مراسم‌های شما مناسب باشند. خانه معلم و مراکز رفاهی فرهنگیان، در شهرهای مختلف برای رفاه حال فرهنگیان برپا شده است، که در صورت داشتن سالن یا تالار، استفاده از آنها برای برگزاری مراسم‌ها می‌تواند از نظر اقتصادی به‌صرفه باشد.

قیمت این تالارها و سالن‌های پذیرایی متفاوت و متغیر است. مسلماً هزینه تالار عروسی، با قیمت خانه معلم متفاوت است و هزینه تالار عروسی هر منطقه با منطقه دیگر در سطح شهر متفاوت است. معمولاً در برآورد هزینه‌ها علاوه بر هزینه اجاره تالار عروسی یا سالن پذیرایی، هزینه خدمات ارائه‌شده نظیر غذاها و نوشیدنی‌های سرو شده، تزیینات و دکوراسیون، موسیقی و هر نوع امکانات تفریحی نیز  باید در نظر داشت.

برای انتخاب بهترین تالار و سالن پذیرایی یا عروسی، وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" را توصیه می‌کنیم. با مراجعه به مکان‌یاب "وی" می‌توانید سالن یا تالار موردنظر خود را در هر نقطه از شهر و یا در نزدیک‌ترین محل به خود به‌راحتی پیدا کنید.

شرح امکانات و خدمات، سطح قیمت‌ها، رفتار کارکنان، ساعات کاری، بهترین مسیرهای دستیابی در "وی" به شما کمک می‌کند در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانید از میان تعداد زیادی سالن و تالار، بهترین و مناسب‌ترین آنها را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید.

تمام مشخصات هر سالن پذیرایی یا تالار عروسی، نظیر آدرس، شماره تلفن، ساعات کاری و مسیرهای دسترسی نیز در مکان‌یاب وی مشخص شده‌اند. بنابراین اگر قصد رزرو تالار عروسی و سالن پذیرایی به صورت تلفنی یا اینترنتی و رزرو تلفنی و رزرو اینترنتی مراکز رفاهی فرهنگیان، فروش آپارتمان در میدان معلم، رزرو رستوران معلم و غیره را داشته باشید، وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" کار شما را بسیار راحت می‌سازد.

پذیرایی در فضای باز

برگزاری مراسم‌ها در فضاهای باز بسیار دل‌انگیز است. مسلماً استفاده از فضاهای باز بستگی به فصول سال و شرایط آب و هوایی دارد. انواع مختلفی از محل‌های باز برای برگزاری مراسم‌هایی نظیر عروسی‌ها، جشن‌ها و گردهمایی‌ها فعالیت دارند، که از میان آنها می‌توان به باغ تالار، هتل باغ، باغ رستوران، باغ عروسی، باغ تالار عروسی، باغ رستوران، باغ رستوران با موسیقی زنده، باغ رستوران سنتی، باغ خانوادگی اشاره کرد. امروزه روف گاردن ها نیز برای برگزاری مراسم‌ها استفاده می‌شوند که می‌توان به سالن عقد روف گاردن اشاره کرد. انتخاب باغ تالار در تهران و کلان شهرهای دیگر به دلیل تعدد و تنوع آنها ممکن است چندان راحت نباشد.  

باغ تالارها معمولاً از نظر طراحی دارای باغ و یک فضای نسبتاً بزرگ هستند. تزیینات و گل‌آرایی‌ها، چیده‌مان صندلی‌ها و میزها بر اساس سلیقه صاحب مراسم و احتمالاً نظرات طراح دکوراسیون باغ تالار انجام می‌شود. البته معمولاً در باغ تالار ،فضایی سرپوشیده نیز وجود دارد که در صورت نامساعد شدن ناگهانی وضعیت آب‌وهوا و موارد دیگر، مراسم در آنجا برگزار شود. یکی دیگر از مزایای باغ تالارها، امکان عکاسی و فیلم‌برداری در فضای باز و طبیعی و ثبت جلوه‌های خاص و به‌یادماندنی است. باغ رستوران نیز رستوران‌هایی در محیط باغ هستند، که طراحی، نحوه پذیرایی در آنها می‌تواند مدرن یا به‌صورت باغ رستوران سنتی باشند. البته در باغ رستوران‌ها معمولاً از سقف‌های متحرک برای شرایط مختلف آب و هوایی استفاده می‌شود.

انتخاب باغ برای عروسی،  باغ تالار کوچک برای نامزدی یا باغ تالار کوچک یا بزرگ بستگی به نوع مراسم، تعداد مهمانان، انتخاب شما و البته میزان بودجه شما دارد. قبل از هر چیز باید تعداد مهمانان مراسم خود را در نظر داشته باشید. باغ تالارها از باغ تالار با ظرفیت صد نفر یا کمتر تا باغ تالارهای با ظرفیت چند صد نفر موجود هستند.

از نظر هزینه، مسلماً هزینه باغ تالار بزرگ با باغ تالار کوچک یا باغ رستوران با موسیقی زنده متفاوت است. اگر به دنبال باغ تالار قیمت مناسب یا باغ تالار ارزان می‌گردید، به جای جستجوهای پراکنده در اینترنت، پرس‌وجو از دیگران یا مراجعه حضوری به این مکان‌ها، به وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" مراجعه کنید.

وب‌سایت و اپلیکیشن مکان‌یاب "وی" بهترین مکان‌های پذیرایی در محیط باز را به شما معرفی می‌کند. اگر قصد برگزاری مراسم‌هایی نظیر عقد و عروسی، نامزدی، حنابندان، تولد، مراسم سالگرد، مهمانی‌های خانوادگی، دورهمی های دوستانه، مراسم‌های رسمی سازمانی و اداری و غیره در فضای باز را دارید؛ قدم اول برای شما مراجعه به وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" است.

 با توجه به نوع مراسم خود و برآوردی از تعداد مهمان‌ها، به "وی" مراجعه کنید. با جستجو در وی می‌توانید تمامی مکان‌هایی که خدمات برگزاری مراسم‌ها را در محیط باز ارائه می‌دهند را شناسایی می‌کنید. معمولاً باغ تالار، باغ رستوران، باغ خانوادگی و غیره در خارج از مراکز شلوغ شهری قرار دارند، یا ممکن است که در نزدیکی شما هیچ‌کدام از این مکان‌ها قرار نداشته باشند. برخی نیز نظیر باغ تالار سعادت ممکن است، هم در داخل شهر و هم خارج از شهر باغ تالار داشته باشند. در وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" می‌توانید نزدیک‌ترین آنها یا واقع در منطقه موردنظر خود را بیابید. سپس از میان تمام مکان‌های معرفی‌شده با توجه به شرح خدمات، امکانات، رفتار کارکنان، ساعات کاری، برنامه‌های تفریحی و سطح بودجه خود، بهترین گزینه‌ها را انتخاب کنید.

با استفاده از مشخصات داده‌شده برای هر مکان پذیرایی در فضای باز، می‌توانید بدون مراجعه به این مکان‌ها با آنها تماس بگیرید و به‌صورت اینترنتی یا تلفنی اطلاعات کسب کنید. پس از کسب اطلاعات با توجه به تمام اطلاعاتی که از مکان‌یاب "وی" دریافت کرده‌اید، گزینه نهایی را برای برگزاری مراسم خود انتخاب نمایید. اجاره باغ خانوادگی، باغ و رستوران، هتل باغ، باغ رستوران سنتی، باغ خانوادگی باغ تالار کوچک و غیره را می‌توانید به‌صورت تلفنی یا اینترنتی انجام دهید.

چه علاقه‌مند به برگزاری مراسم خود محیط سرپوشیده باشید و چه در محیط باز، استفاده از وب‌سایت و اپلیکیشن مکان‌یاب "وی" لحظات خوشی را برای شما رقم می‌زند. چرا که "وی" کامل‌ترین و جامع‌ترین مرجع تمامی مکان‌های باز و سرپوشیده ارائه‌دهنده خدمات مربوط به مراسم‌ها و جشن‌ها است. بهترین، نزدیک‌ترین و به‌صرفه‌ترین مکان را از طریق "وی" انتخاب کنید.