رستوران بین المللی

۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

رستوران عربی هرمز

 • خیابان خردمند جنوبی پلاک
 • 02188322581
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

رستوران عربی

 • خیابان بلوار امام خمینی
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

۱ سنسو

با سنسو میشه حس خوب رو احساس کرد!

 • خیابان رامین جنوبی
 • 02144020134
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

KFC

KFC

 • خیابان شمسی پور میدان هاشمی

رستوران بین المللی

با وجود تنوع غذاهای ایرانی، امتحان کردن غذاهای کشورهای دیگر خالی از لطف نیست. رستوران‌های بین ‌المللی، سعی در ارائه غذاهای کشورهای دیگر، همراه با ایجاد حس و حال مطابق با فرهنگ آن کشورها را دارند. درصد بالایی از مشتریان رستوران‌های بین ‌المللی داخل کشور، خود مردم ایران هستند. به همین دلیل، طعم و مزه غذاهای بومی کشورهای دیگر، که در این رستوران‌ها سرو می‌شود، با در نظر گرفتن ذائقه ایرانی ممکن است تا حدی تغییر کرده باشد. معمولاً فضا و دکوراسیون رستوران‌های بین‌المللی نظیر رستوران‌های هندی، عربی، ایتالیایی و غیره، مطابق با فرهنگ آن کشور طراحی می‌شود.

اگر شما هم علاقه‌مند به چشیدن طعم‌های جدید و متفاوت هستید و کمی حس ماجراجویی در غذا خوردن داشته باشید، احتمالاً سری هم به رستوران‌های بین‌المللی می‌زنید. باوجود راه‌اندازی انواع رستوران بین‌المللی در کشور، تعداد آنها نسبت به رستوران‌های دیگر بسیار کمتر است و اکثر این رستوران‌ها در شهرهای بزرگی نظیر تهران واقع هستند. البته ممکن است در منوی رستوران‌های عادی نیز، به انواع غذاهایی که با کلمات ایتالیایی، ژاپنی، عربی، لبانی، چینی، ویتنامی، ترکی و غیره همراه هستند، برخورد کنید.

در انتخاب یک رستوران بین المللی، باید همواره یک سری نکات توجه داشت. مسلماً اولین نکته مزه و کیفیت غذا  و مواد اولیه مورداستفاده  هر رستوران بین المللی است. مدیر و کارکنان باتجربه و با رفتار حرفه‌ای، ارائه بهترین خدمات به مشتریان، شیوه پذیرایی، پخش موسیقی زنده، موقعیت مکانی، وجود پارکینگ برخی از مشخصاتی است که در هنگام انتخاب هر رستورانی ازجمله رستوران بین المللی در نظر داشت. 

شاید رستوران‌های بین المللی در شهری نظیر تهران را نمی‌شناسید و به دنبال بهترین رستوران بین المللی، رستوران بین المللی شیک، یا رستوران بین المللی ارزان‌قیمت هستید. همچنین ممکن است، برای شرکت یا سازمانی کار می‌کنید، که در نظر دارید رستوران بین المللی برای جلسه یا رستوران بین المللی برای مهمان خارجی رزرو کنید. وجود یک مرجع کامل و جامع برای معرفی رستوران بین المللی، می‌تواند کار شما را بسیار راحت کند.

بهترین مرجع برای یافتن رستوران بین المللی در شهر تهران و شهرهای دیگر، وب‌سایت و اپلیکیشن مکان‌یاب و مسیریاب "وی" است. در "وی" شما می‌توانید نه‌تنها با انواع رستوران‌های بین المللی از رستوران بین المللی لاکچری گرفته تا رستوران بین المللی ارزان قیمت را به‌راحتی پیدا کنید، بلکه این مکان‌یاب امکان این را به شما می‌دهد که نزدیک ترین رستوران بین المللی را بیابید.

وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" معرفی رستوران بین المللی را در هر منطقه از شهر، به‌صورت فهرست‌وار ارائه نداده است. بلکه مرور و شرح کاملی برای هر رستوران بین المللی از نظر نوع غذاها، کیفیت غذاها، سطح خدمات و امکانات، فضا و دکوراسیون، رفتار کارکنان، سطح قیمت‌ها، وجود پارکینگ، آدرس، تلفن، بهترین مسیرهای دسترسی را می‌توانید در "وی" مشاهده کنید. 

بنابراین اگر روزی هوس خوردن غذاهای ملل و چشیدن طعم غذاهای یک کشور خاص را کردید، یا قصد دعوت مهمان در یک رستوران بین المللی دارید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر چیز، سری به وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" بزنید. "وی" به شما کمک می‌کند که از میان رستوران‌های بین‌المللی، رستوران بین المللی دلخواهتان را پیدا کنید.     

معرفی رستوران بین المللی

شاید با اسامی برخی از غذاهای کشورهای دیگر آشنا باشید. به‌عنوان‌مثال اسامی نظیر پیده، لاهماجون، دونر، مانتی، سوبورکی، بورک، کونفه، باقلوا شما را یاد ترکیه می‌اندازد. انواع پیتزاها و پاستاهای ایتالیایی مسلماً اسم ایتالیا به ذهنتان می‌آورد. با شنیدن نودل، دامپلینگ به یاد چین و سوشی به یاد ژاپن می‌افتید. حمص، فلافل، تبوله، غذاهای کشورهای عربی و مرغ تندوری، پاکوره، غذاهای هندی هستند ،که احتمالاً می‌شناسید.

ولی غذاهای رستوران‌های بین المللی مسلماً محدود به تنها این کشورها و تنها این غذاها نمی‌شود. در وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" تمام رستوران‌های بین‌المللی در تهران معرفی شده‌اند. اگر به دنبال یافتن یک رستوران بین المللی شیک هستید، یا رستوران بین المللی ارزان قیمت، می‌توانید بهترین و نزدیک ترین رستوران بین المللی را مطابق با ذائقه خود در "وی" بیابید. در مکان‌یاب "وی" مهم‌ترین و معروف‌ترین غذاهای هر رستوران بین المللی نیز شرح داده شده است.

مکان‌یاب و مسیریاب "وی" بهترین راهنمای شما است، که در کوتاه‌ترین زمان، مطابق با بودجه خود، بهترین انتخاب را داشته باشید.

رستوران بین المللی شمال تهران

بازار رستوران‌های بین المللی در شمال تهران گرم است. تعداد رستوران‌هایی که غذاهای کشورهای دیگر را در منوی خود گنجانده‌اند در این منطقه، روزبه‌روز بیشتر می‌شود. از میان تعداد بسیار زیادی از رستوران‌های بین المللی در شمال شهر تهران می‌توان به رستوران اژدهای طلایی برای غذاهای چینی، کافه‌رستوران مصری آتش برای غذاهای عربی، مصری و مراکشی، رستوران رودزیو برای غذاهای برزیلی، رستوران آناتولیا برای غذاهای ترکی، رستوران مالیبو برای غذاهای ایتالیایی، رستوران ناکایا برای غذای ژاپنی، رستوران واسابی برای غذاهای آسیای جنوب شرقی به ویژه تایلند، رستوران مراکشی مانومیا، رستوران آسیایی جاده ابریشم، کافه‌رستوران لبنانی لبینا، رستوران ضیافه با انواع غذاهای مدیترانه‌ای و عربی، رستوران کیتارو برای غذاهای یونانی و غیره اشاره کرد.

اگر به دنبال نزدیک ترین رستوران بین المللی، یا بهترین رستوران بین المللی در شمال شهر تهران می‌گردید؛ مطابق با هر معیاری نظیر یافتن رستوران بین المللی لاکچری یا رستوران بین المللی ارزان قیمت، می‌توانید رستوران موردنظر خود را در "وی" بیابید. "وی" امکان جستجو در میان تمام رستوران‌های بین المللی شمال تهران را به شما می‌دهد. مشخصات مکانی و خصوصیات تمام این رستوران‌ها در وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" موجود است. بنابراین قبل از چشیدن طعم غذاهای این رستوران‌ها، تجربه رستوران گردی دلچسپی با چرخیدن در مکان‌یاب "وی" پیدا کنید.

رستوران بین المللی غرب تهران

از میان رستوران‌های بین المللی غرب تهران به رستوران مهاراجه برای غذاهای هندی، رستوران بین المللی نارنجستان با یک یخش غذاهای فرنگی، رستوران تاج‌محل برای غذاهای هندی، زاهد العراقی برای غذاهای عربی، رستوران لئون، رستوران رمان برای غذاهای فرنگی، باکس کلاسیک، رستوران VIP، رویال لانژ، رستوران روبل، رستوران ایتالیایی جنارو، کافه‌رستوران مراکشی تانجیا،رستوران ایتالیایی رامادا، رستوران ایتالیایی هیراد، رستوران ایتالیایی ژمیس، رستوران ایتالیایی سنسو، رستوران هتل پارسیان اوین، رستوران ژاپنی کنزو و بسیاری از رستوران‌های دیگر اشاره کرد. همچنین بزرگ‌ترین مراکز تجاری در غرب تهران، معمولاً دارای فود کورت هایی هستند که در آنها غذاهای بین المللی نیز سرو می‌شود. با مراجعه به وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" بهترین و نزدیک ‌ترین رستوران بین المللی غرب تهران را به راحتی پیدا کنید. در مکان‌یاب وی علاوه بر آدرس، شماره تلفن، مسیرهای دسترسی، درباره بهترین نوع غذاهای این رستوران‌ها و سطح خدمات، سطح قیمت‌ها، فضا و دکوراسیون، وجود پارکینگ و غیره شرح داده شده است.

رستوران بین المللی شرق تهران 

شرق تهران نیز میزبان رستوران‌های بین‌المللی نظیر رستوران سه‌گوش گریل تهران‌پارس، کافه‌رستوران فرنگی دوبرا، کافه کاما، رستوران لیاما ، فود کورت امرالد، رستوران ایتالیایی چنا، رستوران ترکی لانیا ،رستوران ایتالیایی پستو، کافه‌رستوران سوینچ و غیره است. در فود کورت های بزرگ‌ترین مراکز تجاری در این منطقه نیز، رستوران‌های بین المللی وجود دارد.

اگر در شرق تهران زندگی می‌کنید و در جستجوی رستوران بین المللی شیک هستید یا ترجیح می‌دهید رستوران بین المللی ارزان ‌قیمت پیدا کنید، مکان‌یاب و مسیریاب "وی" بهترین راهنمای شما خواهد بود. با مراجعه به وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" می‌توانید سطح و نوع خدمات، ساعات کاری، رفتار کارکنان، نوع غذاها، وجود پارکینگ، سطح قیمت‌ها را در هر رستوران بین المللی در شرق تهران بررسی کنید. از میان گزینه‌های موجود با توجه به شرح داده شده در "وی" می‌توانید متناسب با ذائقه خود، بهترین انتخاب را داشته باشید.