قنادی و شیرینی سرا

۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

لوازم قنادی کدبانو

 • خیابان ۱۵ کد پستی 7133864518
 • 07132362755
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

شیرینی الف

 • خیابان بلوار آیت الله مدرس
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

شیرینی تلخ

 • خیابان خیابان هراز پلاک
 • 01144231377
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

شیرینی حدیث

 • خیابان خیابان امام خمینی
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

شیرینی سرای وحدت

 • خیابان خیابان امام خمینی
 • 09171508907
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

لوازم قنادی توت فرنگی

 • خیابان توحید ۳۳ پلاک کد پستی 4614753311
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

شیرینی سرای گندم

 • خیابان خیابان آیت الله طالقانی
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

شیرینی پرهام

 • خیابان خیابان امام حسن مجتبی
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

قنادی و شیرینی سرا

قنادی و شیرینی سرا

شیرینی و شکلات، این دو کلمه برای شما چه طعم و تصویری را تداعی می‌کنند؟ شاید تصویر یک کیک خامه‌ای یا شکلاتی، باقلوا، ژله، شکلات‌های مغزدار به ذهن شما بیاید. به‌ندرت افرادی پیدا می‌شوند، که علاقه‌ای به شکلات و شیرینی نداشته باشند. خوشبختانه امروزه طیف وسیعی از انواع شیرینی، شکلات و دسرهای ایرانی و خارجی موجود هستند. هرچند در مصرف این نوع مواد غذایی، باید حتماً حد تعادل را حفظ کرد، ولی امکان حذف کامل آنها وجود ندارد. البته امروزه شیرینی‌ها و شکلات‌های رژیمی نیز تهیه و به بازار عرضه می‌شوند.

اگر صاحب ذوق و علاقه باشید، شاید گهگاه شیرینی، دسر و کیک در منزل تهیه می‌کنید. ولی در بسیاری از موارد، ترجیح بسیاری از افراد خرید شیرینی و شکلات آماده است. به هر نوع شیرینی اعم از شیرینی خشک یا شیرینی تر و شیرینی ایرانی یا خارجی علاقه داشته باشید، اولین شرط خرید شیرینی و شکلات، اطمینان از کیفیت و طعم آن است.

اگر به دنبال انتخاب بهترین شیرینی سراها، مطابق با ذائقه خود هستید؛ ما در این انتخاب به شما کمک می‌کنیم. تمام شیرینی سراها، قنادی‌ها و شیرینی فروشی‌ها و همچنین فروشگاه‌های لوازم قنادی، در تمام سطح شهر در وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" معرفی شده‌اند. جالب این است که شما با مکان‌یاب "وی" در کمترین زمان ممکن، می توانید بهترین شیرینی سراها و قنادی‌ها را در نزدیک‌ترین فاصله از محل کار یا زندگی خود، به ‌راحتی پیدا کنید. بنابراین چه هوس کیک خامه‌ای و شیرینی فرانسوی کرده‌اید و چه دلتان باقلوا و قطاب می‌خواهد، یا اگر نیاز به لوازم قنادی، لوازم تولد، یا لوازم کافی‌شاپ، دارید پیشنهاد می‌کنیم، در ابتدا سری به مکان‌ یاب و مسیر یاب "وی" بزنید.

علاوه بر این؛ اگر قصد خرید شیرینی، دسر، شکلات؛ برای برگزاری مهمانی، مراسم یا جشنی دارید، با مراجعه به وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" می‌توانید بهترین، نزدیک‌ترین شیرینی فروشی و قنادی را مطابق با بودجه خود پیدا کنید. مکان یاب و مسیر یاب "وی" تمام مشخصات شیرینی سرا و قنادی مورد نظر شما را از نظر نوع محصولات، کیفیت، ساعات کاری، آدرس و شماره تلفن، بهترین مسیرهای دسترسی، در اختیار شما می‌گذارد.

 با "وی" بهترین‌ها را از بهترین فروشگاه‌ها خرید کنید.

انواع شیرینی و قنادی

شیرینی و قنادی با توجه به انواع مختلف ایرانی و خارجی تنوع وسیعی دارند. برخی از قنادی‌ها نظیر قنادی خامه‌ای و قنادی خشک؛ ممکن است تنها نوع خاصی از شیرینی ایرانی یا خارجی به مشتری ارائه دهند. بسیاری از قنادی‌ های معروف تهران و سایر شهرهای بزرگ، معمولاً همه نوع شیرینی و شکلات به فروش می‌رسانند. تنوع شیرینی‌های ایرانی و سنتی آن‌قدر زیاد است، که می‌توان گفت هر شهری حداقل چندین نوع شیرینی خاص خود را دارد. از انواع معروف شیرینی‌های سنتی می‌توان به باقلوا، قطاب، قرابیه، کلمپه، کاک، سوهان، مسقطی، پولکی، رشته خشکار، کلوچه، حلوا، کماج، پادرازی، برساق، گز، نوقا و غیره اشاره کرد. انواع شیرینی‌های تر دارای خامه، شکلات، ژله، میوه‌ها و غیره، نیز فراوان و با نام‌های مختلف در بازار موجود هستند. برخی از آنها شکل و شمایل و اسامی ایرانی به خود گرفته‌اند و برخی با نام‌های خارجی به فروش می‌رسند. نان خامه‌ای، رولت، ناپلئونی، مافین، موس، تارت، تنها چند قلم معدود از این نوع شیرینی ها هستند. انواع شکلات و دسر نیز بخشی از فروش شیرینی سراها هستند.

اگر عاشق شیرینی‌ های سنتی یا شیرینی ‌های مدرن هستید، برای امتحان کردن طعم‌های جدید و یافتن بهترین و باکیفیت‌ترین آنها حتماً به وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" سر بزنید. در مکان یاب و مسیر یاب "وی" انواع شیرینی و قنادی را مطابق با ذائقه خود می‌توانید پیدا کنید.   

شیرینی رژیمی

در مصرف شیرینی‌های معمولی به دلیل داشتن شکر و قند فراوان و چربی‌ها، باید همواره حد تعادل را نگه داشت. در شیرینی‌های رژیمی معمولاً از مواد اولیه سالم‌تر و کم‌کالری‌تر استفاده می‌شود. استفاده از آرد بادام، آرد نارگیل، آردهای سبوس‌دار، پودر نارگیل، پودر پسته، کرم و کره بادام زمینی، کرم و کره انواع مغزها و دانه‌ها به‌جای آردهای سفید معمولی، رواج دارد. همچنین به‌جای شکر سفید، از شیرین‌کننده‌های طبیعی نظیر شیره انگور، شیره توت، خرما و همچنین شیرین‌کننده‌های مصنوعی و رژیمی نظیر استویا استفاده می‌شود.

البته باید توجه داشت، آردهای سبوس‌دار، کرم‌ها و کره‌های مغزها و انواع شیرین‌کننده‌های طبیعی نیز دارای کالری هستند، ولی ضررهای شکر و آرد سفید را ندارند. حد تعادل را در مصرف شیرینی‌های رژیمی نیز باید رعایت کرد.

چند سالی است که تعداد کارگاه‌ها و کسب‌وکارهایی که شیرینی و دسرهای رژیمی و ورزشی ارائه می‌دهند، رو به افزایش است. توجه به کیفیت محصولات باعث شده است که آنها بتوانند مشتریان زیادی حتی به‌صورت خرید اینترنتی شیرینی داشته باشند. در وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" تمام کارگاه‌ها و کافه قنادی های تهران که شیرینی‌های رژیمی عرضه می‌کنند، نیز همراه با آدرس، شماره تلفن، مسیرهای دسترسی، ساعات کاری همراه با شرحی از سطح خدمات و محصولات معرفی شده‌اند.    

بهترین شیرینی سراها

بهترین شیرینی سراها و قنادی‌های معروف معمولاً بر اساس تجربه مشتریان شناخته می‌شوند. هرچند امروزه، در حوزه شیرینی و قنادی شاهد تازه‌کارهایی هستیم، که علی‌رغم کیفیت بالای محصولاتشان، ممکن است معروفیت شیرینی سراها و قنادی‌های با قدمت چندین دهه را نداشته باشند.

امروزه قنادی خوب در تهران و سایر شهرهای بزرگ و کوچک زیاد است. مهم این است که بتوانید از میان تعداد زیاد شیرینی سرای خوب در تهران و سایر شهرها بهترین‌ها را انتخاب کنید. از میان قنادی‌های معروف تهران می‌توان به قنادی بی‌بی، کافه قنادی لرد، شیرینی دانمارکی ویلا، شکلات و شیرینی مینیون، شیرینی فروشی ناتلی، شیرینی فروشی هانس، کافه قنادی اوریانت، شیرینی فروشی لادن، کافه قنادی فرانسه، قنادی بهار، قنادی سولدوش، کوکی باکس، شیرینی فروشی لانجین، کیک استودیو ورتا، قنادی سوییتی، قنادی دانژه؛ اشاره کرد. برخی از این قنادی‌ها جزء قدیمی ترین قنادی های تهران هستند. ممکن است یک قنادی به‌واسطه یکی از محصولاتش بیشتر شناخته‌شده باشد. به‌عنوان‌مثال بی بی به‌واسطه کیک‌هایش معروف است.

وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" تمام شیرین سراها، قنادی‌ها، کارگاه‌های کوچک و بزرگ شیرینی فروشی، در سطح شهر را به شما معرفی می‌کند. بنابراین با مراجعه به مکان‌ یاب و مسیر یاب "وی" می‌توانید، نه‌تنها بهترین شیرینی سراها و قنادی‌های معروف در تهران، در هر منطقه و محله را بیابید؛ بلکه با بهترین شیرینی فروشی‌های باکیفیت و تازه‌کار که شاید ناشناخته باشند، نیز آشنا می‌شوید. 

خرید شیرینی

آخرین باری که از خرید شیرینی یا سفارش از قنادی ناراضی بوده‌اید، چه زمانی بوده است؟ اگر عشق شیرینی و دسر باشید، احتمالاً علاقه مند به امتحان کردن طعم‌ها و مزه‌های جدید نیز هستید. شیرینی سراها و قنادی‌های جدید را چگونه پیدا می‌کنید؟ شاید دوستان آشنایان شما، قنادی‌های جدیدی به شما معرفی کنند. ولی ما به شما راهی مطمئن نشان می‌دهیم، که به‌راحتی بتوانید از میان تعداد زیاد قنادی‌های سطح شهر، مطابق سلیقه خودتان انتخاب کنید.

با استفاده از وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" تمامی قنادی‌های بزرگ و کوچک، در تمام محله‌ها و مناطق به شما معرفی می‌شوند. با گشت‌وگذاری در مکان یاب و مسیر یاب "وی" می‌توانید بهترین و نزدیک‌ترین شیرینی سرای خوب یا قنادی‌ های معروف در تهران را بیابید و در خرید شیرینی خود با اطمینان بیشتر عمل کنید.

وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" با نزدیک‌ترین و بهترین شیرینی سراها آشنا شوید.   

خرید اینترنتی شیرینی

اینترنت و فناوری کار شما را حتی در خرید انواع شیرینی راحت ساخته است. امروزه شیرینی سراها و کارگاه‌های شیرینی مختلف، ارائه خدمات از طریق اینترنت نیز دارند. سفارش از قنادی یا هر یک از این کارگاه‌های تولیدکننده انواع شیرینی، می‌تواند به‌راحتی انجام شود. ولی اگر شیرینی سراهای خوب در تهران یا کارگاه‌های شیرینی‌پزی را نمی‌شناسید، یا تنها اسم آنها را شنیده‌اید، مشخصات کامل تمام قنادی‌های معروف تهران یا کارگاه‌ها و تولیدکنندگان بزرگ و کوچک انواع شیرینی را در وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" بیابید.  

خرید آنلاین شیرینی، امروزه رواج دارد و معمولاً بهترین شیرین فروشی‌های تهران و سایر شهرها چه معروف باشند و چه غیر معروف، شیرینی و شکلات را در بسته‌بندی‌های باکیفیت و به‌صورت سالم به دست شما می‌رسانند.

لوازم قنادی

اگر ذوق درست کردن شیرینی، کیک، دسر، شکلات و راه انداختن رایحه دلپذیر کیک و شیرینی در منزل را دارید، باید لوازم قنادی مناسب را هم تهیه کنید. همچنین ممکن است کارگاه شیرینی پزی یا قنادی داشته باشید و به دنبال خرید عمده لوازم قنادی یا خرید تک از لوازم مختلف قنادی باشید. فروشگاه‌های لوازم قنادی متعددی، انواع ابزار شیرینی پزی، قالب کیک، قالب‌های شیرینی، مواد اولیه قنادی، تزیینات کیک و شیرینی، لوازم کافی شاپ، لوازم تولد و غیره را به فروش می‌رسانند.

نزدیک‌ترین فروشگاه‌های لوازم قنادی را در "وی" بیابید. وب‌سایت و اپلیکیشن "وی" کار شما را در تهیه لوازم قنادی موردنظر راحت می‌سازد. به‌طوری‌که در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمام لوازم قنادی فروشی‌های سطح شهر را پیدا می‌کنید. با توجه به اینکه در مکان ‌یاب و مسیر یاب "وی" آدرس، شماره تلفن، ساعات کاری و نوع محصولات مشخص شده است، به‌راحتی قبل از مراجعه به این فروشگاه‌ها می‌توانید با فروشندگان بهترین لوازم قنادی، تماس بگیرید.

همچنین بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موردنظر هم در "وی" به شما معرفی می‌شود. "وی" به شما امکان انتخاب بهترین لوازم قنادی از نزدیک‌ترین فروشگاه‌ها، بدون صرف وقت و انرژی می‌دهد.