مراکز بهداشت

۰٪ تخفیف
تصویر
  • 0 / 10
۰٪ تخفیف
تصویر
  • 0 / 10
۰٪ تخفیف
تصویر
  • 0 / 10
۰٪ تخفیف
تصویر
  • 0 / 10
۰٪ تخفیف
تصویر
  • 0 / 10
۰٪ تخفیف
تصویر
  • 0 / 10

مراکز بهداشت

خانه بهداشت چیست و چه وظایفی دارد؟

خانه بهداشت از جمله مراکزی است که مستقیم زیر نظر وزارت بهداشت و درمان بوده و یک مرکز دولتی است که اطراف می تواند برای معاینه و یا انجام کارهای پزشکی خود به آن واحد مراجعه کنند. به همین جهت ما در برنامه مسیریاب وی آدرس کامل خانه بهداشت در تهران و یا شهر محل سکونت شما را گردآوری کرده ایم که به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

در خانه بهداشت چه مواردی انجام می شود؟

 در مرکز بهداشت در تهران و یا شهر دیگر موارد مختلفی در حوزه درمان صورت می گیرد که ما در زیر به صورت کامل به آن اشاره خواهیم کرد.

1. انجام واکسیناسیون

2. معاینات دوره بارداری

3 . ویزیت پزشک عمومی و یا متخصص

4. بیماری های اورژانسی

5. آزمایشگاه و تست های بارداری

6. جراحی های محدود

7. مشاوره های ازدواج

موارد ذکر شده نمونه ایی از کارهایی است که در مراکز بهداشت صورت می گیرد و به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید به هرچه سریعتر به نتیجه مطلوب خود برسید.

هزینه های مراکز بهداشت چقدر است؟

 جواب این سوال به این بستگی دارد که شما بخواهید چه کاری انجام دهید، به طور مثال هزینه آزمایش با ویزیت یک پزشک عمومی کاملا فرق دارد و قطعا هزینه های آزمایش بیشتر است اما نکته ایی که وجود دارد این است که شما هزینه های یک مرکز دولتی را پرداخت خواهید کرد و یا اینکه بیمه شما حتما در روند درمان تاثیر گذار خواهد داد.

چگونه می تواند یک مرکز بهداشت خوب را پیدا کرد؟

هر منطقه دارای یک مرکز بهداشت است که شما بایستی آن مرکز را که به شما نزدیکتر است  انتخاب کنید و سپس مراجعه کرده و مراحل درمان خود را انجام دهید. پیشنهاد ما به شما این است که به مسیریاب وی مراجعه کرده و مراکز بهداشت درمانی تهران و یا شهرهای دیگر را جستجو و مرکز مورد نظر خود را پیدا کنید.

کلام آخر

ما در این مقاله در خصوص ویژگی های یک مرکز بهداشت صحبت نموده ایم که امروزه با توجه به گسترش بیماری های مختلف میزان مراجعه افراد برای درمان بیشتر شده است و در نتیجه برای آن ها بسیار مهم است که  بتوانند با کمترین هزینه، خود را درمان کنند و امور پزشکی خود را انجام دهند. به همین جهت ما  در مسیریاب وی لیست مراکز بهداشت در تهران و شهرهای محل سکونت شما را گردآوری کرده ایم تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن آن مرکز را پیدا کنید.