اینترنت

اینترنت

معرفی بهترین سرویس های  اینترنت در کشور

در زندگی امروزه زندگی بدون اینترنت کاری غیرممکن بوده و نمی توان بدون وجود آن به امور زندگی و شغلی خود بپردازیم.اما با توجه به اینکه سرویس های اینترنت خانگی ویا شبکه های موبایل متناسب با استفاده هر شخص بایستی انتخاب شود، لذا ما در مسیریاب وی فروشگاه ها و اطلاعات لازم راجع به سرویس های اینترنت را به شما می گویم تا بتواند با توجه به دیتاهایی که در اختیار دارید، گزینه مناسبی را انتخاب نمایید.

وظیفه شرکت ارائه دهنده اینترنت چیست؟

شرکت هایی که ارائه دهنده اینترنت هستند را ISP می گویند که مخفف عبارت Internet Service Provider و به معنی سرویس های ارائه دهنده اینترنت و شبکه هستند. این شرکت ها به شما کمک می کنند که به بهترین شکل ممکن از خدمات اینترنت استفاده نمایید.

بدین شکل که اینترنت نقش زیرساخت و ارائه پنل های خدماتی را ارائه می کند.

لیست بهترین شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت

تعداد شرکت های خدمات دهنده اینترنت با توجه به نیازهای مردم بیشتر شده و گسترش پیدا کرده است. در نتیجه شما می توانید در مسیریاب وی، اطلاعات و ویژگی های لازم در خصوص شرکت های شرکتهای فروش اینترنت در تهران و تمامی شهرهای ایران ببینید و ما به شما کمک خواهیم کرد که نیاز خود را بر اساس این اطلاعات بسنجید.

لیست شرکت های بالا به شرح زیر است:

  مخابرات

  شاتل

  آسیاتک

 های وب

 صبانت

 پیشگامان

 رهام داتک

 فن آوا

 حلما گستر

 دیده بان نت

 پارس آنلاین

1.شرکت مخابرات

شرکت مخابرات ایران مسئول ارائه خدمات مخابراتی در تمامی شهرهای کشور است که پوشش دهی لازم در خصوص اینترنت و شبکه های زیرساختی انجام می شود این شرکت در کنار موارد بالا در خصوص ISP های دیگر سرویس های لازم را ارائه ی می‌دهد و در این حوزه میزان رضایت ها نیز از این شرکت بالا بوده است.

2.شاتل

شرکت   شاتل دارنده  سرویس های  اینترنت خوب در تهران است که اکنون انواع اینترنت پرسرعت ADSL و +ADSL2 را درخواست کننده این نوع سرویس ها ارائه می کند. در کنار این نوع از خدمات، شاتل ارائه دهنده اینترنت فیبرنوری می باشد و همچنین اینترنت نسل جدید TD-LTE نیز به مشتریان ارائه خواهد شد.

این شرکت در حال حاضر خدمات زیادی ارائه می کند و طرفداران خاص خود را دارد. ما در برنامه مسیریاب وی به شما آدرس و مشخصات نمایندگی های شرکت شاتل را ارائه داده ایم تا بتوانید شعبه های این مجموعه را در سراسر کشور مشاهده نمایید.

3.آسیاتک

این شرکت خدمات گوناگونی را در خصوص اینترنت و ارائه سرویس های اینترنت پرسرعت و همچنین خدمات وایرلس و حوزه فیبر نوری و خدمات میزبانی و اشتراک گذاری مکانی را در مراکز داده انجام می دهد. در حال حاضر مشتریان زیادی در شبکه های اینترنتی در نقاط مختلف کشور داشته که خدمات گفته شده را در قیمت های مختلف ارائه می کند.

علاوه بر این، رتبه یک بهترین اپراتور ثابت در کشور است که بالاترین سرعت اینترنت در تهران و تمامی شهرهای ایران دارد که شما می توانید در برنامه مسیریاب وی در خصوص قیمت و خدمات ارائه شده در شرکت شاتل را با ریز جزئیات مشاهده نمایید.

4. پارس آنلاین

مجموعه شرکت‌های پارس‌ آنلاین یکی از بزرگ‌ترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت در داخل  کشور است که در اختیار حوزه خصوصی قرار دارد .  ISP اینترنتی این مجموعه بیشترین و با ارزش ترین فعالیت‌های آن شرکت است که به ارایه‌ پنل های مختلف در جهت دسترسی به اینترنت بالا و بهره مندی از خدماتی چون، همچون میزبانی وب، سرور اختصاصی و سرور ابری است .بسیاری از سازمان ها و ادارات از خدمات این شرکت بهره می برند و بالاترین میزان مشتریان را در این حوزه دارد و می توان گفت که تاکنون مشتریان زیادی به عضویت این شرکت درآمده اند.

کلام آخر

در این مقاله ما در خصوص شبکه های اینترنتی و شرکت های ارائه دهنده آن صحبت کردیم که نمونه هایی از آن شرکت ها را برای شما به عنوان نمونه اورده ایم. همچنین شما می توانید در مسیریاب وی در خصوص ارائه خدمات اینترنتی و شبکه های آن اطلاعت لازم را مطالعه کنید و به شما پیشنهاد میکنیم که بعد از بررسی از طریق این مسیریاب از شرکت های مربوطه درخواست نمایید که محل زندگی شما را بررسی نمایند و سپس خودتان شرکتی را انتخاب نمایید که بهترین سرویس دهی را به شما بدهند.