تعمیر لوازم خانگی

۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

خدمات فنی مهندسی پارسا

 • اصفهان، نجف آباد، یزدانشهر، نبش مهستان ۳۹ و ۴۰
 • 09130103007
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

تعمیرگاه وگا سونیک

 • خیابان بهداری - چهار شرقی
 • 09131034651
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

تعمیرگاه لوازم خانگی

 • خیابان شیخ صفی پلاک کد پستی 16387194
 • 02177566193

تعمیر لوازم خانگی

آموزش تعمیرات لوازم خانگی

آموزش تعمیرات لوازم خانگی شغلی است که به شما امکان می دهد با دستان خود کار کنید و از مهارت های فنی و حل مسئله خود کمک بگیرید.

حال اگر می دانید که به این شغل علاقه دارید و به دنبال پیدا کردن دوره تعمیرات لوازم خانگی هستید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید که بهترین و آسان ترین روش برای رسیدن به مرکز تعمیر لوازم خانگی در تهران را به شما نشان می دهیم.

بهترین آموزش تعمیرات لوازم خانگی، شناخت کلی این شغل است

ابتدا بهتر است بگویم طبق آمار ایران، تعداد افرادی که تمایل به رشته های فنی داشته اند، در چند سال اخیر کم  شده است. پس این شغل آنچنان بازار اشباعی ندارد؛ به خصوص اگر این شغل را به درستی یاد بگیرید و در آن مهارت لازم را پیدا کنید، می توانید به راحتی بازار مناسب خود را بیابید.

همین طور آمار استخدام تعمیر لوازم خانگی در استان تهران و دیگر استان ها به خصوص استان های جنوبی و شمالی زیاد است. اما با توجه به سایت های اینفلوئنسری، بدون نیاز به استخدام در شرکتی می توانید به راحتی کاری مستقل برای خود پیدا کنید.

این نوع تعمیرکاران انواع کالاهای بادوام خانگی به استثنای واحدهای سرمایش و گرمایش خانه ها را تعمیر می کنند و با هوشمند شدن وسایل خانگی، این نوع تعمیرکاران باید از الکترونیک و کامپیوتر نیز سررشته داشته باشند. مهارت های مکانیکی که از مهارت های اصلی این شغل است.

علاوه بر مهارت های گفته شده در بالا، مهارت مهم دیگری نیز وجود دارد که نه تنها برای این شغل، بلکه برای بسیاری از مشاغل بهتر است آن را بدانیم. آن مهارت، مهارت صحبت با مشتری است. مشتری مداری از عوامل مهم موفقیت در شغل های مختلف است.

آموزش تعمیر لوازم خانگی در تهران و دیگر شهرستان ها به صورت دوره ای برگزار می شود، اما اگر دوست دارید تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک نیز داشته باشید، می توانید در رشته های هنرستانی که مرتبط به آموزش تعمیرات لوازم خانگی است، مشغول به تحصیل شوید.

بهترین دوره تعمیرات لوازم خانگی در تهران

دوره ها و آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تهران بسیار زیاد و انبوه هستند. اما معتبرترین و بهترین تعمیرات لوازم خانگی در تهران، زیر نظر اداره فنی و حرفه ای است و اگر به دنبال مدرک معتبر هستید، حتما به این آموزشگاه ها سر بزنید.

آموزشگاه های تعمیرات لوازم خانگی بسیار زیاد هستند، اما بهترین روش برای پیدا کردن آنها استفاده از برنامه های مسیریابی است.

از جمله این برنامه ها، اپلیکیشن  way navigationاست. این برنامه را به راحتی می توانید از گوگل پلی دانلود کرده و از آن استفاده کنید. این محصول حاصل تلاش یک گروه متخصص در زمینه IT است. شما می توانید با استفاده از مسیریاب وی که قابلیت های بی نظیری از جمله: کشیدن کروکی روی نقشه، نشان دادن نقشه بی آر تی و مترو، نشان دادن لوکیشن گروهی و موارد دیگر را دارد، به راحتی آدرس موردنظر خود را در کمترین زمان ممکن بیابید.

انتظارات از تعمیرات لوازم خانگی استان تهران

اگر شما به عنوان یک مشتری برای تعمیرکاران باشید، چه ملاک هایی را مدنظر دارید؟

 1. نه تنها آموزش تعمیرات لوازم خانگی مهم است، بلکه سرعت عمل تعمیرکار و زمان شناس بودن او نیز مهم است. برای مثال اگر یخچال شما خراب شده باشد، بهترین تعمیراتی لوازم خانگی، آن است که هر چه سریع تر مشکل شما را برطرف کند تا از گندیدگی مواد غذایی زودتر جلوگیری شود. در واقع یکی از مهم ترین فاکتورها برای این شغل، خوش قول بودن و داشتن سرعت عمل بالا است.
 2. دومین مورد این است که قابل اعتماد باشد. برای این کار بهتر است لیست تمام وسایل به همراه قیمت های آن را برای مشتری فاکتور کند که مشتری از این لحاظ آسوده باشد و همین طور شرکت بداند که کارمند او چه وسایلی را مصرف کرده است.
 3. بهتر است به صورت سیار نیز کار کند تا اگر وسیله ای با وزن زیاد خراب شد، احتیاج به حمل و نقل آن وجود نداشته باشد.
 4. سرویس و عیب یابی با قیمت مناسب به صورت دوره ای از جمله عواملی است که از خسارات زیادتر جلوگیری می کند.
 5. بهتر است تعمیرکار تعمیرکننده باشد، نه اینکه تنها وسایل را تعویض کند. این امر بسیار مهم است که در چند ساله اخیر به دلیل نبود نیروی متخصص لازم، بیشتر تعمیرکنندگان به تعویض کننده تبدیل شده اند.

در آخر

اگر به دنبال کار تعمیرات هستید، بهتر است که آموزش های لازم این شغل را ببینید و به یک فرد متخصص تبدیل شوید، سپس وارد محیط کار شوید. آموزش تعمیرات لوازم خانگی جزو شغل های فنی است که تجربه در این نوع کارها از عوامل کمک کننده به حساب می آید. از تجربه های خود درس بگیرید و به دنبال راهی برای بهتر شدن باشید.

اگر باادب، بااخلاق و وقت شناس هستید، نگران بازار کار این شغل نباشد، این شغل دارای بازار کار خوبی است.