باشگاه های ورزشی

۰٪ تخفیف
تصویر
 • 5 / 5

باشگاه مهر

 • کرج، محمدشهر، بلوار امام، نرسیده به سه راه امیرکبیر، روبروی مسجد صاحب الزمان عج
 • 02636304489
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 0 / 10
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 0 / 10
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 0 / 10

باشگاه مدرن حصارک

 • سیمون بولیوار ، میدان دانشگاه خیابان دانشگاه ازاد( حصارک) جنب دانشگاه علوم تحقیقات مجموعه ورزشی شهدای حصارک
 • 02144845270
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 0 / 10
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 0 / 10

باشگاه ستارگان برترملارد

 • خیابان کاشانی کوچه قاعم عج روبروی مطبخ طاها باشگاه ستارگان برترملارد
 • 09364224113
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 0 / 10
۰٪ تخفیف
تصویر
 • 0 / 10

سرای تندرستی و آرامش

 • خیابان اوحدی - 12 متری آزادی

باشگاه های ورزشی

باشگاه های بدنسازی در تهران

با تنوع بالای باشگاه های بدنسازی در تهران، امکان انتخاب نزدیک ترین باشگاه در اطراف محل زندگی شما وجود دارد. در تهران و سایر شهرستان ها باشگاه های مختلفی مخصوص خانم ها و آقایان وجود دارد که می توان از مربیان مجرب و دستگاه های این مکان ها استفاده کرد. به عنوان مثال می توان باشگاه ورزشی بانوان نزدیک من در تهران یا هر نقطه ای از کشور را با مسیریابی مناسب به راحتی پیدا کرد و از مزایای آن بهره مند شد.

افراد با جستجوی آدرس باشگاه های بدنسازی در تهران برای رفتن به باشگاه علاوه بر تامین سلامتی به تنظیم وزن خود کمک می کنند که در نهایت باعث می شود که اندام زیباتری نیز داشته باشند. در ادامه قصد داریم در مورد باشگاه های بدنسازی صحبت کنیم و نحوه دسترسی به آن را مورد بررسی قرار دهیم.

مدت زمان دوره ورزش در باشگاه های بدنسازی

با انتخاب باشگاه های بدنسازی در تهران، ممکن است مدت زمان این دوره در باشگاه های مناطق مختلف تهران متفاوت باشد. به عنوان مثال ممکن است این دوره در باشگاه های ورزشی در شرق تهران جلساتی بین یک ساعت تا یک ساعت و نیم برگزار شود. واضح است که هرچه زمان کلاس طولانی تر باشد، قیمت آن نیز افزایش خواهد داشت. برخی افراد که به صورت حرفه ای بدنسازی می کنند، نیاز به زمان بیشتری برای این دوره دارند.

جلسات ورزشی برای بدنسازی

معمولا در باشگاه های ورزشی زنانه تهران یا مردانه، در هفته 3 جلسه برای بدنسازی در نظر گرفته می شود. اما در برخی باشگاه های دیگر با توجه به نظر مربی ممکن است جلسات بیشتر بدنسازی برای افراد در نظر بگیرد. البته این موضوع به نظر افراد نیز بستگی دارد، برخی افراد ترجیح می دهند هر روز ورزش کنند که لازم است جلسات بیشتری به باشگاه ورزشی بروند.

امکانات باشگاه بدنسازی

باشگاه های بدنسازی در تهران امکانات مختلفی دارند. برخی باشگاه ها دستگاه های مدرن تر و حرفه ای تری نسبت به باشگاه های دیگر دارند. علاوه بر آن برخی باشگاه های بدنسازی استخر دار تهران نیز وجود دارند که علاوه بر استفاده از وسایل بدنسازی امکان بهره مند شدن از استخر آن نیز وجود دارد.

در بعضی از باشگاه های ورزشی بانوان در تهران افراد در حین ورزش می توانند از امکاناتی مثل میوه و نوشیدنی حین ورزش نیز استفاده کنند. این امکانات در باشگاه های خانم و آقایان وجود دارد. هر چقدر امکانات این باشگاه ها بیشتر باشد، هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

نحوه برگزاری کلاس بدنسازی

باشگاه های بدنسازی در تهران معمولا به سه حالت برگزار می شوند که شامل دوره های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی است. از اسم این کلاس ها مشخص است که در کلاس های گروهی افراد بیشتری در این دوره ها شرکت می کنند. در کلاس های نیمه خصوصی نیز افراد کمتری با مربی مشغول به تمرین هستند. اما کلاس های بدنسازی خصوصی تنها به شما اختصاص داده می شود. 

در کلاس های خصوصی تمامی حرکات شما زیر نظر مربی انجام می شود. هزینه باشگاه بدنسازی با انتخاب باشگاه های بدنسازی ارزان تهران و دوره های انتخابی تعیین می شود.

شهریه باشگاه بدنسازی

یکی از دغدغه های افراد هنگام انتخاب باشگاه های بدنسازی در تهران هزینه آن است. شهریه با توجه به کیفیت باشگاه و میزان شرکت در دوره بدنسازی مشخص می شود.

باشگاه های بدنسازی نزدیک به من

با استفاده از مسیریاب وی می توانید باشگاه های بدنسازی در تهران با توجه به موقعیت جغرافیایی خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر ساکن جنوب تهران باشید، باشگاه های ورزشی در جنوب تهران که در اطراف محل زندگی شما هستند را به راحتی می توانید جستجو کنید. علاوه بر آن با ثبت این اماکن در مسیریاب وی توسط مدیر باشگاه امکان کسب اطلاعاتی مثل «باشگاه های ورزشی تهران از کی باز می شوند؟» با تعیین ساعت دقیق برای شما فراهم می شود.

برای اطلاعات از کیفیت و دستگاه های این باشگاه می توانید از طریق تماس تلفنی یا مراجعه حضوری از امکانات آن با خبر شوید.

کلام آخر

امروزه اکثر افراد از جمله خانم ها و آقایان برای حفظ سلامتی و تناسب اندام خود به دنبال باشگاه های بدنسازی در تهران هستند. با بررسی باشگاه های بدنسازی در این مقاله لازم است علاوه بر جستجوی باشگاه های بدنسازی ارزان تهران به دنبال باشگاه هایی با مربیان مجرب و حرفه ای باشید که نظارتی دقیق بر حرکات ورزشی شما داشته باشند و بدن شما دچار آسیب نشود. 

اگر شما هم قصد دارید با توجه به منطقه زندگی خود به دنبال باشگاه ورزشی در نزدیکی خود باشید، لازم است از مسیریاب وی برای دسترسی راحت تر به این باشگاه ها استفاده کنید. به عنوان مثال اگر به دنبال باشگاه های بدنسازی جنوب تهران هستید، حتما از این نرم افزار عالی استفاده کنید.

تیم مسیریابی way با طراحی پلتفرمی جامع علاوه بر جستجوی مکان هایی در نزدیکی شما، ثبت این اماکن در این نرم افزار را نیز ممکن می سازد که با استفاده از مسیریاب وی تجربه وصف ناپذیری در جستجوی مقصد مورد نظر خود تجربه کنید.